REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
KGHM wyznaczył dokładne miejsce budowy pierwszego z trzech nowych szybówartykuł
Pokaż artykuł
KGHM wyznaczył dokładne miejsce budowy pierwszego z trzech nowych szybów
Zgodnie z niepisaną tradycją, symbolicznym rzutem kapelusza Zbigniew Bryja, Wiceprezes Zarządu ds. Rozwoju wyznaczył miejsce pod budowę nowego szybu górniczego Retków. Gest ten oznacza coś więcej niż symboliczny początek robót – to sygnał rozpoczęcia jednej z ważniejszych w ostatnim czasie inwestycji KGHM Polska Miedź S.A.
[Polska] W samym centrum czy daleko od niego?artykuł
Pokaż artykuł
[Polska] W samym centrum czy daleko od niego?
O tym jak ważną cechą nieruchomości jest lokalizacja wiedzą wszyscy. Mieszkanie w prestiżowym miejsc...
[Katowice] Nowa siedziba Muzeum Śląskiego: 6 wystaw i 1400 eksponatówartykuł
Pokaż artykuł
[Katowice] Nowa siedziba Muzeum Śląskiego: 6 wystaw i 1400 eksponatów
Nie tylko ekspozycje o dziedzictwie Górnego Śląska, ale także wystawy prezentujące sztukę polską spr...
Chcąc dogonić Zachód, Polska musi postawić na rozwój mniejszych miastartykuł
Pokaż artykuł
Chcąc dogonić Zachód, Polska musi postawić na rozwój mniejszych miast
Nie tylko Warszawa, Kraków czy Wrocław, ale również dużo mniejsze miasta, takie jak Suwałki, Siedlce bądź Kalisz, mogą niebawem współtworzyć listę tzw. biegunów wzrostu, czyli obszarów metropolitalnych napędzających rozwój całego kraju – wynika z raportu Instytutu Rozwoju Miast i Regionów (IRMR), do którego dotarł serwis Prawo.pl. Na wzmocnieniu potencjału kolejnych ośrodków miejskich skorzystają także najuboższe i peryferyjne gminy.
[Wrocław] Wrocławskie Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowejinwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Wrocławskie Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej
Wrocław, Psie Pole, Lekarska
Laboratorium diagnostyki medycznej ALABinwestycja
Pokaż inwestycję
Laboratorium diagnostyki medycznej ALAB
Warszawa, Wilanów, Zawodzie 20/22
Selvita S.A. zakończyła budowę nowej siedziby w Krakowie – Selvita Research Centre [ZDJECIA]artykuł
Pokaż artykuł
Selvita S.A. zakończyła budowę nowej siedziby w Krakowie – Selvita Research Centre [ZDJECIA]
Selvita S.A., jedna z największych firm typu CRO (ang. Contract Research Organization) w Europie, zakończyła budowę nowej siedziby w Krakowie – Selvita Research Centre. Dodatkowa powierzchnia laboratoryjna przyczyni się do zwiększenia możliwości spółki do świadczenia najwyższej jakości usług w obszarze odkrywania leków. Centrum badawcze Selvity stanowi istotny kamień milowy w rozwoju spółki oraz ma kluczowe znacznie dla realizacji strategii na lata 2022-2025.
[Wrocław] Łaciarska 34inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Łaciarska 34
Wrocław, Stare Miasto
firma
Pokaż firmę
Szafran Dominik Szafrański
Wrocław, Główna 88/14
[śląskie] Minister Boni: Nie będzie ustawy metropolitalnej dla Śląskaartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Minister Boni: Nie będzie ustawy metropolitalnej dla Śląska
Jednak nie będzie ustawy metropolitalnej. Taką informację podał podczas posiedzenia zarządu Związku...
[Wrocław] Jaki będzie Wrocław za 30 lat? Trwają prace nad nowym studiumartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Jaki będzie Wrocław za 30 lat? Trwają prace nad nowym studium
– Jesteśmy w trakcie prac nad studium. To spojrzenie w przyszłość Wrocławia – mówi prezydent Ra...
Rząd dofinansuje kwotą 300 milionów złotych budowę nowego, wielkiego Szpitala Onkologicznego we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
Rząd dofinansuje kwotą 300 milionów złotych budowę nowego, wielkiego Szpitala Onkologicznego we Wrocławiu
W czwartek 10 marca Wojewoda Dolnośląski Jarosław Obremski podpisał z Marszałkiem Województwa Dolnośląskiego Cezarym Przybylskim i Wicemarszałkiem Marcinem Krzyżanowskim umowę na mocy której Urząd Marszałkowski otrzyma z budżetu Państwa 300 milionów złotych na budowę nowego Szpitala Onkologiczno-Pulmonologiczno-Hematologicznego we Wrocławiu. Jest to przypieczętowanie współpracy z Rządem RP w ramach realizacji tej kluczowej dla Dolnego Śląska inwestycji.
Dolny Śląsk: Niemiecki Sitech rozbuduje fabrykę w Głogowieartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Niemiecki Sitech rozbuduje fabrykę w Głogowie
200 nowych miejsc pracy przybędzie w Głogowie dzięki kolejnej inwestycji niemieckiej firmy Sitech (n...
Dolny Śląsk: Syców zabiega o nowych inwestorów i inwestycjeartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Syców zabiega o nowych inwestorów i inwestycje
W połowie listopada 2020 roku burmistrz Sycowa – Dariusz Maniak podpisał list intencyjny z...
Amerykański gigant lotniczy Boeing zatrudni kilkaset osób w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Amerykański gigant lotniczy Boeing zatrudni kilkaset osób w Polsce
Bardzo dobra informacja. Kolejna wielka, światowa firma stawia na Polskę. Tym razem jest to Boeing, amerykański gigant lotniczy. 3 czerwca firma otworzyła nowe Centrum Inżynieryjne w Warszawie. Pracę w nim znajdzie kilkaset osób.
[Wrocław] Archicom w I półroczu sprzedał 438 mieszkańartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Archicom w I półroczu sprzedał 438 mieszkań
Archicom, lider wrocławskiego rynku mieszkaniowego, sprzedał w I półroczu 2016 r. 438 mieszkań, o 57...
Ponad 3 miliardy złotych na sieć wysokiego napięciaartykuł
Pokaż artykuł
Ponad 3 miliardy złotych na sieć wysokiego napięcia
ENERGA-OPERATOR SA przeprowadzi w najbliższych latach szereg inwestycji związanych z rozbudową i modernizacją sieci wysokiego napięcia (110 kV), która ma obecnie największy wpływ na potencjał przyłączeniowy dla OZE. Tylko na ten cel planuje przeznaczyć ponad 3 miliardy złotych. Spółka szacuje, że do 2028 roku łączna moc przyłączonych i pracujących w jej sieci OZE przekroczy 13 GW.
II etap obwodnicy Sanoka w ciągu DK nr 28 inwestycja
Pokaż inwestycję
II etap obwodnicy Sanoka w ciągu DK nr 28
Sanok
Haiku Studiofirma
Pokaż firmę
Haiku Studio
Człuchów, Mickiewicza 35/7
[Poznań] Ruszyła rozbudowa Kolegium Zembala w Poznaniuartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Ruszyła rozbudowa Kolegium Zembala w Poznaniu
W sąsiedztwie ogrodu botanicznego, w historycznym Kolegium Zembala mieści się Wydział Ogrodnictwa i...
REKLAMA